شما میتوانید این آگهی را رد کنید پس از : 5s

تصاویر هوایی از دیدنیهای کشور کانادا

لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام برای لایک کردن پست ها.
ویدئو

محبوب ترین مقاصد گردشگری و زیباترین جاهای دیدنی کشور کانادا

کانادا از لحاظ وسعت دومین کشور بزرگ جهان است ، اما جمعیت نسبتا کمی در آن زندگی میکنند و این یعنی مکان های زیادی برای کاوش وجود دارد.

ونکوور کانادا

مناطق دیدنی کانادا

ونکوور کانادا احاطه شده با آب

ونکوور واقع در در قلب جنوب غربی بریتیش کلمبیا است و از سه جانب با آب احاطه شده است و شهر ساحلی پر از تنوع و محبوب میباشد و یکی از مهم ترین و جذابترین اماکن دیدنی کانادا نیز محسوب می شود. آب و هوای ملایم و زیبایی های طبیعت آن درطول سال تماشاگران بسیاری را برای دیدن خود اغوا میکند. این بندر زیبا همچنین دارای مناظرهنری ، موسیقی و آشپزی است.

در طول سفر:کاووش در پارک استنلی، آبادی ۱۰۰۰جریبی با جنگل های سرسبز، سواحل و مسیرهای پیاده روی، قدم زدن در باغ گیاه شناسی ون دوسن، پیاده روی هیجان انگیز در پل معلق کاپیلانو ؛ مشاهده سالن های المپیک زمستانی ۲۰۱۰ و دیدن از ارکستر سمفونیک ونکوور. ونکوور شهر گران قیمتی است در حقیقت ، در یک نظر سنجی بعنوان پرهزینه ترین شهر آمریکای شمالی شناخته شد.

آدام ملنیک کانادا

جاذبه های گردشگری کانادا

آدام ملنیک منطقه کوهستانی کانادا

به نام بزرگراه ۹۹ شناخته میشود، که ونکوور را به ویستل وصل میکند.این منظره کوهستانی به علت کوه های جذاب و دیدنی اسکی و اسنوبوردهای روز دنیا و اقامتگاه های پراکنده، مورد توجه قرار میگیرد. این مکانی که در ارتفاعات واقع شده ، بهشتی است برای افرادی که به فعالیت های زمستانه علاقه دارند. و نیز بدون شک این مکان برای دوچرخه سواری در کوهستان فوق العاده است.

ویکتوریا 

ویکتوریای کانادا

ویکتوریا ی کانادا

یکی از مقاصد نادیده گرفته شده در کانادا ، ویکتوریا ، پرش از ونکوور است. در اینجا تعادل بین گذشته استعماری را با یک موجودیت معاصر را شاهد هستید. تورهایی مسافربری بهترین راه برای بازدید از ساختمان پارلمان بریتیش کلمبیا است و بعدی باید قلعه کریداروخ باشکوه باشد. میتوانید تمام روز را در آن جا سپری کنید فقط فراموش نکنید حتما زمان کافی برای بازدید از باغ ها ، ایالت طوطی و.. بگذارید.

آبشار نیاگارا

آبشار نیاگارا کانادا

آبشار زیبای نیاگارا در کانادا

آبشار نیاگارا ، آبشاری که کمتر کسی نام این جاذبه ی گردشگری و دیدنی کانادا را نشنیده است ، ولی چرا اینقدر مشهور شده است ؟ این آبشار که در مرز میان آمریکا و کانادا پدید آمده است در واقع از جمع سه آبشار بزرگ و کوچک به نام های آبشار نقاب عروس، آبشار نعل اسبی و آبشار آمریکایی ایجاد شده است.

ارتفاع آین آبشار بیش از ۵۰ متر می باشد و به جهت فشار آبی که واتر فال نیاگارا دارد به عنوان قوی ترین آبشار در منطقه آمریکای شمالی ثبت شده است . حجم زیاد آب و فشار قوی آن موجب استفاده از آن به عنوان منبع برق آبی شده است. دلیل رنگ سبز زیبای این آبشار این است که در هر دقیقه حدود ۶۰ تن خاک و نمک با یکدیگر مخلوط می شوند و این رنگ را به آب می بخشند.

واکنش ها

هیچ کس دوست ندار؟

پاسخ دهید