شما میتوانید این آگهی را رد کنید پس از : 5s

آسمان خراش ها

لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام برای لایک کردن پست ها.
ویدئو

تصویربرداری هوایی با پهپاد

عکس برداری هوایی با پهپاد در مدت زمان کمی توانست علاقه‌مندان زیادی را مجذوب خود کند و تبدیل به حرفه‌ای جدید و جذاب در عکاسی شود. از مدت زمانی که اولین پهپادهای مجهز به دوربین ظاهر شدند تا به امروز که با قیمت بسیار مناسبی یکی از بهترین مدل‌های آنها را می‌توان خرید، زمان زیادی نمی‌گذرد.
تصویر برداری هوایی امروزه محدود به متخصصان و قشر محدودی از جامعه نمی‌شود و هرکسی که علاقه‌مند به پرواز و عکاسی باشد را می‌تواند مجذوب خود کند.

به تصویر کشیدن بخش‌های کمتر دیده شده‌ دنیا، به نمایش درآوردن قسمت‌هایی از زندگی روزمره از کنار آنها به آسانی گذر می‌کنیم و به رخ کشیدن زاویه‌ نگاه دیگری به جهان هستی هنرمندان و عکاسان را مجذوب این رشته کرده است.
ثبت تصاویر از دل آسمان تجربه‌ای شیرینی است که مطمئنا هرکسی که یکبار آنرا چشیده باشد به آسانی نمی‌تواند آنرا کنار بگذارد. به لطف پیشرفت فناوری و بهبود روش‌های تولید، امروزه هرکسی با اختصاص بودجه‌ای نه چندان زیاد، می‌تواند ذوق و هنر و خلاقیت خود را در این زمینه به دیگران نشان دهد.
به لطف امکانات موجود در پهپادها به خصوص کوادکوپترها پرواز با کوادکوپترها از هر زمان دیگری آسان تر شده و با کمی تمرین می‌توان تبدیل به یک عکاس خوب هوایی شد.

درصورتی که علاقه‌مند به فیلمبرداری، عکس‌برداری هوایی و عکس‌های هوایی گرفته شده توسط پهپادها هستید وبسایت پهپاد پارسی یک مجموعه بی‌نظیر از تصاویر هوایی گرفته شده را همیشه به اشتراک میگذارد.

واکنش ها

هیچ کس دوست ندار؟

پاسخ دهید